Team

Team

Alle therapeuten volgen regelmatig bijscholingen en congressen

Sofie Van der Schoot 
sofie@kinekidz.be 

Kinesitherapeut en coördinator (zaakvoerder) van Kinekidz 

5/37321/59/527 (Gedeconventioneerd)

  • Licenciaat revalidatiewetenschappen en kinesitherapie 2003-2008 KU Leuven – afstudeerrichting pediatrie 2008
  • Specialisatie Pediatrie
  • Basis Bobath-opleiding 2009-2010
  • Zwangerschapsbegeleiding Lief Portael 2011
  • Psychomotoriek en remedial teaching Wendy Peerlings 2012
  • Advanced course Baby Bobath 2015
  • Refresher BOBATH circus kamp Pulderbos 2019
  • Respiratoire meerdaagse opleiding Filip Van Ginderdeuren 
  • Plagiocephalie – EKWIP 2022 
  • Diverse congressen en dagopleidingen

Kinesitherapie

Lies Lauwers 
lies@kinekidz.be
  • Kinesitherapie en revalidatiewetenschappen – afstudeerrichting pediatrie 1999
  • BOBATH
  • Plagiocephalie – EKWIP
  • Diverse congressen en dagopleidingen
  • 5/29592/28/522 (gedeconventioneerd)
Silke Van de Lisdonk
silke@kinekidz.be
  • Kinesitherapie en revalidatiewetenschappen – afstudeerrichting pediatrie 2020
  • BOBATH
  • Babycursus BOBATH
  • Psychomotoriek en remedial teaching
  • Respiratoire kinesitherapie 
  • Plagiocephalie – EKWIP
  • Diverse congressen en dagopleidingen
  • 5/02050/22/527 (gedeconventioneerd)
Lotte Rappé 
lotte@kinekidz.be
  • Kinesitherapie en revalidatiewetenschappen – afstudeerrichting pediatrie 2022 
  • Psychomotoriek en remedial teaching io
  • Diverse congressen en dagopleidingen
  • Basis bekkenbodemtherapie en educatie bij kinderen
  • 5/49798-95-527 (gedeconventioneerd) 
Laura Henderieckx
laurah@kinekidz.be
  • Kinesitherapie en revalidatiewetenschappen – afstudeerrichting pediatrie 2022
  • BOBATH io
  • Plagiocephalie – EKWIP
  • Diverse congressen en dagopleidingen
  • 5/49645/54/527 (gedeconventioneerd)
Jolien Verspeek 
jolien@kinekidz.be
  • revalidatiewetenschappen en kinesitherapie – afstudeerrichting pediatrie 2022
  • Plagiocephalie – EKWIP
  • Psychomotoriek en remedial teaching io
  • Respiratoire meerdaagse opleiding Filip Van Ginderdeuren
  • Diverse congressen en dagopleidingen
  • 5/50412/63/527 (gedeconventioneerd)

Psychologie

Kristel Deferme 
kristel@kinekidz.be
  • Master in de psychologie – optie klinische psychologie 2000
  • Psychodynamische kinderpsychotherapie
  • Postgraduaat diagnostiek kinderen en jongeren
  • EMDR io
  • Erkenningsnummer: 752114807 
  • Visumnummer: 261553
Elly Stroobants
elly@kinekidz.be
  • Master in de psychologie – optie klinische psychologie 2002
  • Psychodynamische kinderpsychotherapie io
  • Postgraduaat diagnostiek kinderen en jongeren
  • Erkenningsnummer: 772127865
  • Visumnummer: 310458
Alix Smolders 
alix@kinekidz.be
  • Master in de psychologie – optie klinische psychologie 2020
  • Psychodynamische kinderpsychotherapie io
  • Erkenningsnummer: 952127045
  • Visumnummer: 311442

Logopedie

Laura Segers
laurasegers@kinekidz.be
  • Logopediste
  • Bachelor in de logopedie 2020
  • TYP10
  • 6/06734/01/801 (gedeconventioneerd) 
Anouchka Baeten
anouchka@kinekidz.be
  • Logopediste
  •  Bachelor in de logopedie 2022 
  •  (gedeconventioneerd) 

Over ons

Kine Kidz is een multidisciplinaire kinderpraktijk met een enthousiast team van kinesitherapeuten, logopedisten en psychologen. Onze therapeuten hebben elk hun eigen specialisatie en expertise, waardoor we een ruime ondersteuning aan uw kind kunnen bieden.  We zijn opgeleid om de kinderen spelenderwijs te stimuleren in hun ontwikkeling.  Spelend leren staat dan ook centraal in onze praktijk.

De omgeving waarin uw baby, kind of adolescent terecht komt, is volledig op hun maat opgebouwd, waardoor het voor de kinderen en daardoor ook voor de ouders snel vertrouwd en veilig zal aanvoelen.